3,042
Dziś Sobota
2024-03-02

Sprawdź koniecznie, które podmioty w gminie Sulejówek Miasto publikują obecnie najwięcej przetargów

Aktualizacja: 2024-03-0221:40
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_inwestor_ludzie podanie reki2.jpg

NA DZISIAJ – 2024-03-02 Sprawdź, które podmioty gospodarcze w gminie Sulejówek Miasto publikują najwięcej przetargów

Opis
Artykuł prezentuje podmioty gospodarcze, które opublikowały najwięcej przetargów. Informacje uwzględniają przetargi publikowane w BZP (Biuletynie Zamówień Publicznych), TED (Tenders Electronic Daily), jak również na najpopularniejszych stronach zamieszczających przetargi.
Zasady i procedury ogłaszania przetargów wynikają z Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2019 poz. 2019 z póź. zm.). Określa ona m.in. próg (obecnie jest to 130 000 PLN) powyżej którego instytucje mają obowiązek stosowania procedur przetargowych, tj. m.in. opublikowania ogłoszenia w BZP.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji. W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2024-03-02 godz: 22:05:42
2.Ilość wszystkich firm w gminie Sulejówek Miasto wynosi: 4434
3.Ilość firm AKTYWNYCH w gminie Sulejówek Miasto wynosi: 2317
Pierwsze miejsce
Spośród instytucji, które obecnie w gminie Sulejówek Miasto publikują nowe ogłoszenia przetargowe, pod względem ich liczby na pierwsze miejsce bardzo wyraźnie wysuwa się WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI PANCERNEJ I SAMOCHODOWEJ. W okresie 1-2 marzec 2024 inwestor ten zamieścił 0 przetargów.
Drugie miejsce
Na drugim miejscu jest "SUMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Obecnie inwestor ten zwiększył ilość opublikowanych przetargów o 0.
Trzecie miejsce
Na trzeciej pozycji widnieje teraz KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIŃSKU MAZOWIECKIM AGATA BASA-BIEGAJŁO, gdzie liczba publikowanych przetargów wzrosła o 0.
Firmy o największym wzroście liczby przetargów w gminie Sulejówek Miasto za okres 1-2 marzec 2024

W REGIONACH Panorama regionu – odkryj, u których podmiotów gospodarczych najszybciej rośnie liczba przetargów

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Porównaj, jakie podmioty gospodarcze w gminie Sulejówek Miasto publikowały najwięcej przetargów w ubiegłych miesiącach

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Zobacz, które podmioty gospodarcze w gminie Sulejówek Miasto będą publikować najwięcej przetargów

Trwa pobieranie danych...